100 000 návštěvníků – rekord na českém internetu

100K_km

146936774-645x250

1.1.2010 vznikl tento osobní blog. Začátky byly těžké, ale už od počátku jsem byl velká konkurence těm největším webům. Házely mi klacky pod nohy, zesměšňovaly mou autoritu i mé články, ale já vydržel. 99,9 % na internetu je porno a zbytečnosti, ostatní jsou ty užitečné věci, které by každý měl alespoň jednou za život vidět a právě 0,1 % těchto informací je pouze na mém webu. Bohužel ho nikdo nezná a proto mi trvalo tak dlouho dosáhnout tohoto milníku. Jsem něco jako webový Ježíš, který povstal z mrtvých a trpěl za všechny hříchy internetových uživatelů. Tento blog je jako Mekka, kterou byste měli navštívit alespoň jednou za rok. Čím častěji zde budete, tím lépe se budete cítit po duševní stránce. Oáza klidu v rozbouřeném světě. Máme zde čisté toalety a nikdo vám nebude nabízet své produkty ani kus nové tyčinky na ochutnání. Poděkování nečekám, ale v hloubi duše slyším vaše díky, které putuje upřímně z vašich srdcí. Slávu tohoto webu zvěstuje dále a nezapomeňte na vašeho krále (mě).

*Kdyby mi někdo chtěl něco za mé úsilí koupit, tak ať to nedělá, protože máte všichni špatný vkus a nevíte, co je dobré.

2 komentáře u 100 000 návštěvníků – rekord na českém internetu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS MrPierc Twitter MrPierc Pinterest MrPierc
Intimní anketa

Kam chodíte na záchod?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Piercova žena týdne
Piercova žena týdne

Sienna Miller – herečka

Naposledy jsem viděl

Starší hodnocení na ČSFD »

Bannery
Spisovatelské střevo rc4 blog Silencer blog SBOREZ.cz ZkuSMO.cz Vachi : Další blog, kterej drží hubu, drží krok AGREGÁTOR BLOGŮ ! Zahradní železnice Běleč Apinův kekel MovieScreen.cz NaFilmu.cz Osobní blog Dominika Fryče Jak psát web