Gibonova omluvná párty 2016

Gibon_party_sorry_2016Na světe jsou dva typy přátel. Ti, co dodržují svá slova a pak je tu Gibon (polidštěn a vychován až v cirkuse). Tato slučka přátel měla proběhnout již před 2 měsíci u nás. Měli jsme vše připraveno, napečeno, vytřeno, toaletní papír namotaný. 5 minut před příjezdem celé party nám všem zavolal pan Gibon a oznámil nám, že je venku hezky a že nemá čas, že raději osedlá babetu a pojede do supermarketu, protože mají slevy. Jídlo jsme tedy vysypali do popelnice, natáhli si ponožky s dírami (bez děr jen před návštěvou) a nakrknutě si dali nohy na stůl. Hodiny příprav vyprchaly oknem a naše zklamání nás provázelo ve snech ještě několik týdnů. Vzpomínali jsme na předešlý ročník a upíjeli z hořkého čaje minulosti.

Čas ubíhal a my se slzou v oku vpomínali a truchlili pohledem do monitoru i z okna. Ovšem pak zavolal Gibon a řekl nám, že se omlouvá za tak hysterickou reakci. Prý to přehnal a cení si nás více než nějaké slevy z letáku (uvidíme u podzimních slevových akcí) a proto nás pozval na omluvnou párty, kde nám vše vynahradí. Dostali jsme časové i geolokační instrukce a prý nemáme nic vozit! Mělo nás přijet asi 60, ale nakonec se dostavilo jen silné a zdravé jádro. Přijel jsem já a moje žena Mika na kole (cesta ke Gibonovi celkem 240 kilometrů, zvládnuto za 2 hodiny včetně 6 zastávek na čůrání), rc4 se svou severskou milenkou Sandrou (přijeli ve žlutém trabantu) a potomek Tlustiena – Krvežíznivá Hanka. Hanka nám oznámila, že možná přijde i velký náčelník Tlustien a my ji, bohužel, naivně věřili. Silencer nám napsal, že se jistě dostaví, ale má trochu zpoždění.

Gibon nás přivítal na své, 2 roky neposekané, zahradě ještě v trenkách a omlouval se, že zaspal. Všichni jsme to čekali, ale přesto jsme si mysleli, že se zlepší a chytne se za nos. Gibon se místo toho chytil ihned pípy a nechtěl se jí pustit až do 2. hodiny ranní. Museli jsem jet na nákup, aby bylo večer vůbec něco k potravě. Žil tam jako starý vodník poustevník – všude bordel a vlhko. Vyhrnuli jsme si rukávy a pustili se do toho. Ženy drhly podlahu a připravovaly špízy k večeři. Chlapi museli umýt všechny půllitry a udržovat pípu vlhkou, aby nevyschla. Obě strany se nadřeli, ale ta mužská část se přímo obětovala.

K dobrému jídlu, ale také patří dobrá zábava a tak jsem si šli zahrát Pétanque. rc4 se samozřejmě chtěl vytahovat před svou milenkou Sandrou a vsadil se, že spolu budou hrát proti zbytku. Na výhru vsadil svého trabanta a levý malíček své milované. Hrát Pétanque u Gibona na zahradě byla velká výzva – tráva byla tak vysoká, že jsme museli vyskakovat jako srnky, abychom vůbec našli koule a také plot. Několikrát jsme házeli tak naslepo, že několik z nás má do dnešních dnů boule jako prsa malé asiatky. Když Gibon dostal potřetí koulí do hlavy a omdlel na 30 minut, tak jsem se shodli, že hraní bylo dost. Můj tým vyhrál, ale protože žlutý trabant od rc4 nikdo nechtěl a Sandra nabídla místo malíčku svojí porcí špízu, tak jsme byli spokojeni všichni.

giboJedlo se, pilo (hlavně Gibon a jeho nenažraná vychrtlá kočka) a už se smrákalo. Najednou mi přišel e-mail od Silencera, že se moc omlouvá, ale opět musí letět jako nákupčí spodního prádla do Číny a přehrabovat se tunami kalhotek. Politovali jsme ho a napili se na něj (Gibon nejvíc). Hanka nám svým zvučným hlasem zpívala známé písničky a pak začala tancovat na stole. Naštěstí se dopekla další várka špízů a Hanka se zakousla se stejnou vervou, jako zpívala. Ještě 20 minut po tom jsme měli zalehlé uši a někomu pískalo v uších až do rána. Minulý rok nás Gibon obtěžoval sbírkou bunkrů z Finska, letos vytáhl těžší kalibr – fotky z návštěvy malých anglických městeček (alá Vraždy v Midsomeru) a pobřeží. Bylo to stejně zajímavé, jak to zní, když to zde čtete. Dokonce nám špendlíky ukazoval trasu výletů na mapě, kterou tam koupil v milém a malém stánku za 65 liber. Naštěstí byla taková tma, že byly vidět pouze okraje fotek. S mapou jsme zatopili a hned nám bylo více teplo. Tlustien se na poslední chvíli vymluvil na milostné pletky a to jsme mu schovali špízy i vodku!

Venku byla tma a zima. rc4 se Sandrou se svlékli do naha a dokazovali nám, že u nich na severu žijí otužilí lidé. Přihodil jsem do ohně, aby bylo více světla. Na Sandru se koukalo pěkně, ale rc4 nikoho nezajímal, jen ta kočka mu stále olizovala nohu. Pohladil ji, ale když se mu zasekla do levého (menšího) varlete, tak ji nakopl a zahalekal něco seversky, ale nikdo z nás tome nerozumněl. Seveřani si sebrali své textilní ostatky a přesunuli jsme se do kuchyně. Začalo se hrát Activity. Tato společenská hra je o spolupráci, což rc4 nepochopil přes své velké ego a Gibon s Hankou se v týmu stále hádali, komu patří poslední špíz. Mika a já jsme společně dokonale spolupracovali – tvůrci hry by z nás měli radost! Vyhrál jsem ten večer vše, co se dalo a tak jsem zavelel, že se jde spát. Hanka trochu protestovala a Gibon chrápáním na stole přitakával, ale čas nadešel. Spalo se krásně, jen rc4 za spaní někdy zakřičel „do varlete ne!“

Ráno všichni chrápali a ještě jim tekly sliny od úst. My jsme si s Mikou k snídaní zaběhali lehkých 15 km, snídali čistý bílek a naklíčené obilí. Poté jsme posekali zahradu, uklidili, navařili Gibonovi na 16 měsíců a potají mu ostříhali nehty i pubické ochlupení (neděkuj). Opatrně jsme vše dodělali i setřeli poslední schody. Než jsem však zavřel dveře a položil dopis s rozloučením na poličku, tak jsme oba společně vypustili malé, ale smradlavé návštěvníky a rychle přivřeli. Urychleně jsme poškrábali žlutého trabanta vidličkou a nasedli na kola. Když jsme vjížděli do první zatáčky, tak jsme zahlédli rychlé pohyby a otvírání oken. Všichni přátelé sborově zvraceli, jen rc4 zvracel i plakal, protože při dávení zahlédl škrábance na svém vozítku. Pokynuli jsme jim a šlápli do pedálů. Byl to krásný výlet a pořadatel se vyznamenal, tak zase za rok a snad ve větší sestavě! Prd…malý…a…vysoce…toxický…letí…právě…k…vám…

 

4 komentáře u Gibonova omluvná párty 2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS MrPierc Twitter MrPierc Pinterest MrPierc
Intimní anketa

Kam chodíte na záchod?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Piercova žena týdne
Piercova žena týdne

Sienna Miller – herečka

Naposledy jsem viděl

Starší hodnocení na ČSFD »

Bannery
Spisovatelské střevo rc4 blog Silencer blog SBOREZ.cz ZkuSMO.cz Vachi : Další blog, kterej drží hubu, drží krok AGREGÁTOR BLOGŮ ! Zahradní železnice Běleč Apinův kekel MovieScreen.cz NaFilmu.cz Osobní blog Dominika Fryče Jak psát web