Myinstants.com – známé zvuky na tlačítku

mybuttonJsou chvíle, kdy člověk chce zdůraznit nějakou situaci hudbou nebo hláškou. Chcete začít epické vyprávění, ukončit proslov dramatickou hláškou nebo si jen vystřelit z kamaráda? Tak na tohle se vám bude hodit stránka Myinstants.com. Je zde přes 20 000 tlačítek se známými melodiemi, hláškami a zvuky. Můžete i sami nahrávat další oblíbené zvuky. Ty nejlepší se řadí podle oblíbenosti. Tlačítko lze přehrávat nebo poslat jen samotné emailem, další možností je i android aplikace nebo stáhnout jako vyzvánění. Ještě bych uvítal vkládání tlačítek v HTML na další web, ale snad to vytvoří časem.

Už nebude potřeba posílat odkazy přes youtube. Přijde mi to jako pohodlné řešení. Není nad to mačkat stále dokola hlášky typu: Inception Button, Trololo, Gayyyy, Noooo!, Nigga, Epic sax, This is Sparta!!, Bird is the Word, Boom! Headshot!, Leeroy Jenkins atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS MrPierc Twitter MrPierc Pinterest MrPierc
Intimní anketa

Kam chodíte na záchod?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Piercova žena týdne
Piercova žena týdne

Sienna Miller – herečka

Naposledy jsem viděl

Starší hodnocení na ČSFD »

Bannery
Spisovatelské střevo rc4 blog Silencer blog SBOREZ.cz ZkuSMO.cz Vachi : Další blog, kterej drží hubu, drží krok AGREGÁTOR BLOGŮ ! Zahradní železnice Běleč Apinův kekel MovieScreen.cz NaFilmu.cz Osobní blog Dominika Fryče Jak psát web