Rising Storm 2: Vietnam – konečně fps hra, která nebude z budoucnosti

Ri-St-2-VietnCelosvětová výstava počítačových her E3 se pomalu chýlí ke konci. Oznámené hry mě ponechávaly chladným (až na hravé dobrodružství The Last Guardian). Čekal jsem na oznámení nějaké fps hry, která by byla z reálného konfliktu. Naštěstí před dvěma dny studio Tripwire oznámilo novou hru (spíše mód) s názvem Rising Storm 2: Vietnam.

Hra slibuje konflikt ve Vietnamu. Mé srdce zaplesalo, protože miluji hry odehrávající se Vietnamské válce. Vietcong, Call of Duty: Black Ops, Battlefield Vietnam, Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam – ty všechny patří mezi mé oblíbené. Už je otravné stále koukat na nové hry, kde jsou endoskelety, roboti a supervojáci. Chci druhou světovou válku, chci Vietnam. Chci cokoliv, co se odehrává na reálných událostech a má reálné zbraně. Nechci lasery, inteligentní miny, mechwarriory ani elektrické granáty. Chci zpátky do 2. světové války, Vietnamu, Pacifiku a dokonce i do Afghánistánu. Jen, prosím, už žádné roboty, mikrovlnky ani inteligentní vysavače.

Rising Storm 2: Vietnam slibuje těžkou hru, kde budete muset bojovat o každý metr. V Red orchestře 2 a Rising stormu mám nahrány stovky hodin. Hra mě stále baví, protože je to výzva. Hra je těžká, nesmlouvavá a hráč se musí naučit nenabíhat do boje jako hráč, ale jako by mu opravdu šlo o život, protože zde se umírá okamžitě. Opravdu se těším a vyhlížím s pytlíkem jasmínové rýže v jedné ruce a hamburgrem v druhé.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS MrPierc Twitter MrPierc Pinterest MrPierc
Intimní anketa

Kam chodíte na záchod?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Piercova žena týdne
Piercova žena týdne

Sienna Miller – herečka

Naposledy jsem viděl

Starší hodnocení na ČSFD »

Bannery
Spisovatelské střevo rc4 blog Silencer blog SBOREZ.cz ZkuSMO.cz Vachi : Další blog, kterej drží hubu, drží krok AGREGÁTOR BLOGŮ ! Zahradní železnice Běleč Apinův kekel MovieScreen.cz NaFilmu.cz Osobní blog Dominika Fryče Jak psát web