Zmrd – definice

Z Necyklopedie = http://necyklopedie.wikia.com

Varování. Tento článek obsahuje pejorativní výrazy a několik vulgarismů, proto není vhodný pro děti a mladistvé.

 

Zmrd je zvláštní druh člověka šířící se od počátku lidstva ve všech společenských vrstvách. Zmrdství je pravděpodobně podmíněno genetikou a výchovou, přesné zdůvodnění tohoto stavu existence však není známo, stejně jako není známo,, proč existují viry. Zmrdi obvykle žijí ve větších společenstvích, kde mohou duševně parazitovat na ostatních ale ani zmrd samotář není výjimkou, obvykle je to člověk, na kterého se ostatní zmrdi vykašlali, protože se topí v průseru).

 

Odhalit zmrda není nic jednoduchého, hrozí vypuknutí davové hysterie.

 

Zmrd lhář: Všude byl, všechno viděl. Nedokáže si pamatovat, co, kde, kdy a komu nalhal (na jednom rohu tvrdí, že ji nenávidí a chce co nejdřív z města pryč, a na druhém rohu vykládá, jak ji strašně miluje a jak je ochoten pro ni zemřít. Ani jedno však neni pravda, jen chce dotyčné slečně ničit život!). Nedokáže lhát ani reálně a pravděpodobně. (Dvě stě mejch kamarádů vojáků naskákalo do Tatrovky a chtělo tě zabít, když jsem jim řekl žes mě nechala.) Takovému zmrdovi se vyhýbejte! Je schopen o židovce a romovi říct že jsou nacisti!

Zmrd Napoleon (zastarale jírovec maďal, dnes se tak říká kaštanu, co není kaštan ani Maďar): Všude byl, všechno zná a všechno umí nejlíp – tváří se tak i v oborech, o kterých ví hovno či Velký kulový. (Když si pustíš motor z Audi A4 na nohu tak se ti už ani nezlomí, když si jí měla předtím několikrát zlomenou od motoru.) Takového zmrda neposlouchejte! Je vám schopen na rýmu předepsat projímadlo!

Zmrd potížista: Jeho životním motem je Nejde to mě tak to nepůjde ani tobě!, případně Jde mi to, ale tobě to nepůjde! Živí se potížemi druhých, a když žádné nejsou, tak nějaké vymyslí, nebo vytvoří. Takovým zmrdům se vyhýbejte obloukem a neposlouchejte ho ani náhodou!

 

Zmrdí společenství

Je dobré viditelně označit, kde můžete zmrda potkat.

Rodina: Hlava rodiny – vrchní zmrd – je poněkolikáté vdaná/ženatý, z každého sňatku má dítě a o jiných hlásí jako o kurvách či děvkařích. Druhý z rodičů je obvykle vysoce společensky postavený člověk, bohatý, ovšem taky zmrd, nebo aspoň svině. A děti? Ani tady nepadá jablko daleko od stromu! Prvotřídní zmrdí rodiče jim vždycky utřou prdel a raději obviní nevinného, než aby přiznali vlastní chybu a nechali pykat svého potomka.

Parta: Jeví se jako obyčejná parta lidí, ale naprosto a dramaticky se liší tématy hovoru a společnými cíly. Obyčejní lidé se baví o tom, jak bylo, aby ostatním sdělili poučení, popřípadě historku pro zasmání, zmrdí se ale baví o tom jak bylo, aby si mohli postěžovat, popřípadě dokázat své hrdinství, nebo si alespoň parádně zalhat! Pokud parta zmrdů někam vyrazí, tak ne aby se zmrdi bavili mezi sebou, ale protože na ono místo jde i osoba, kterou si zmrdi vybrali, aby jí znepříjemňovali život. Parta na rozdíl od rodiny zmrda s průserem raději vyloučí, než aby se za něj postavila.

Jak se zmrda zbavit?

Přiznejte si to, ten váš kámoš(ka) na život a na smrt, komplikovaná osobnost s problematickým vztahem k majetku a realitě, je prostě jen zmrd.
Nejlépe by bylo jej poznat hned na první pohled a nesbližovat se s ním, ale tato možnost je téměř nepravděpodobná, protože zmrda obvykle na první pohled nepoznáte vy, nýbrž často někdo jiný.

Když už o někom víte, že je zmrd, tak mu za žádnou cenu nedávejte na sebe kontakt. Neříkejte mu důvěrné informace o vás a ani o svých blízkých, ani o nikom cizím, zmrd totiž na tyto informace čeká, aby je mohl použít proti vám, proti jiným (proti sobě, proti světu, proti Necyklopedii… nejsou vybíraví)

Když už dáte zmrdovi nějaký kontakt, tak na jeho výzvy rozhodně nereagujte – na ICQ se přihlašujte jako neviditelní, mobil nezvedejte, na SMS neodepisujte, na e-maily neodpovídejte. Je to pro vaše vlastní dobro!Jakmile zmrda identifikujete, pomalu se s ním přestaňte bavit, předstírejte, že nemáte čas, ale chovejte se stále mile, zmrd na vás po čase zapomene. Pokud se s ním přestanete bavit zničeho nic, naštve se a se vší zmrdskou dovedností vám bude ničit život.

Některých arcizmrdů ze lze zbavit jen jediným způsobem – použitím Winchester Pumpa Model 1300, s jednou 6 mm ocelovou včelkou a vypálenou rovnou do hlavy! Světu se uleví, ale u soudu to neobhájíte, proto je útěk (případně doplněný operativní změnou příjmení, národnosti, vizáže a pohlaví) vždycky výhodnější strategií – ostatně takhle nějak vznikla Kanada a Nový Zéland.

Proč se zmrda zbavovat?

Zmrdů bychom se zbavovat neměli, protože jsou tady proto, abychom poznali rozdíl mezi zmrdy a nezmrdy a ocenili to.
Kdyby neexistovali zmrdi tak bysme neměli radost ze společnosti nezmrdů, páč bychom neviděli rozdíly. Je ale důležité se jim pokud možno vyhýbat, jelikož zmrdům je jedno koho zkoupou a příště to můžeš být právě TY!

 

4 komentáře u Zmrd – definice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS MrPierc Twitter MrPierc Pinterest MrPierc
Intimní anketa

Kam chodíte na záchod?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Piercova žena týdne
Piercova žena týdne

Sienna Miller – herečka

Naposledy jsem viděl

Starší hodnocení na ČSFD »

Bannery
Spisovatelské střevo rc4 blog Silencer blog SBOREZ.cz ZkuSMO.cz Vachi : Další blog, kterej drží hubu, drží krok AGREGÁTOR BLOGŮ ! Zahradní železnice Běleč Apinův kekel MovieScreen.cz NaFilmu.cz Osobní blog Dominika Fryče Jak psát web