Moje sestra je emocionální upír!

vamp_teetsis

Jsou lidé, kteří mohou žít v životě sami. Jsou lidé, kteří potřebují žít s druhou polovičkou. A pak jsou ojedinělé případy, jako moje sestra, která musí stále z někoho vysávat životní energii a emoce. Chodící vysavač na emoce, který nikdy nepřestane, i kdybyste mu vytrhli kabel ze zásuvky.

Zdědila toto prokletí po mé babičce (z otcovy strany, levého rodu, pravé větve, 3. zásuvka, 2. koleno, 15. generace, 6. korouhev, 12. ulice vpravo…). Bohužel, již moje babička není mezi námi, a tak moje sestra převzala žezlo. Nyní je ona hraběnkou všech emocionálních upírů a upírek v tomto kraji. Doma má od každého člena rodiny uřízlé pramínky vlasů schované v zásuvce. Před spaním si od každého svazku vytrhne jeden vlas, spolkne a zapije rozpouštědlem. Udržuje ji to tak mladou. Na stěně má všechny skupinové rodinné fotky seřazené podle datumu pořízení. Ve sklepě uchovává všechna fotoalba (asi 150 krabic). Nedávno si na záda nechala vytetovat náš rodokmen o velikosti 1×1 m. Padly na to 2 kbelíky inkoustu a zemřeli přitom dva tatéři. Včera jí přivezli z Japonska kopie našich já ve formě figurín s pravými vlasy, téměř lidskou pokožkou a pravými nehty (i se špínou za nehty). Na povlečení si nechala natisknout rodinnou fotku z dětství. Dokonce i na toaletním papíře nás trhá po kusech a poté hází zmuchlané do mísy.

Sice od nás bydlí 178,3 km, ale to jí nebrání nás navštěvovat každý druhý den, volat každou hodinu a posílat stovky fotek, co ten den pořídila (už jsem její email zařadil dávno do spamu). Když přijede k nám, tak se cítí jako na nebesích. Vrávorá a je nafetovaná domácím fetišem. Někdy nám krade potají talíře nebo skleničky, kterých se dotkneme a pak si je vystavuje ve své rodinné komnatě emocí. Jakmile se na ni nesmějeme, tak se nás okamžitě ptá, co se nám stalo. Jakmile nemáme roztáhlý úsměv od pravého ramena k levému loktu, tak jsme podezřelí. Nekouká na nás při rozhovoru jako normální člověk, ale celé její já se snaží zapamatovat ten okamžik a saje do sebe tu naši energii. Naschvál různě reaguje, aby z nás vytáhla ty nejvzácnější pocity. Miluje hlavně pláč a smích. Několikrát jsem ji nachytal, jak běhá u nás v noci po kuchyni a do igelitové pytle chytá rodinný vydýchaný vzduch. Když jí podám ruku, tak si ji týden nemyje a pro jistotu si oskenuje dlaň přes kopírku na památku.

Její významnou etapou života je výchova jejího syna Honzy, kterého prostě musela pojmenovat po mně. Psa například pojmenovala po mém otci a kočku po mé matce. Vždy s ním přijede na návštěvu a my ho musíme chválit. Honzík pohnul ručičkou a musíme ho hned vyfotit. Honzík se pokakal a detail takového geniálního výtvoru se musí zvěčnit. Jakmile nám dojdou slova s pochvalami, začne natahovat a nakonec se zhroutí. Obviní nás, že ho nemáme rádi a že už nikdy nepřijede. Snažíme se jí vysvětlit, že po 12ti hodinách už nemáme energii na pochvalná slova. Nakrkne se, ukradne použité osahané nádobí a odjede rychle autem. Máváme za ní a modlíme se, aby dostala chřipku, aby alespoň jednou vynechala rodinnou návštěvu. Přejeme si tak zbytečně, protože víme, že přijede zas. Musím končit, dnes má opět přijet a je tu hodně nádobí, které jsme osahali.

9 komentářů u Moje sestra je emocionální upír!

  • Tak ještě že jsem tvoji sestru viděl dávno před tímhle článkem, jinak bych se bál že mi ukousne hlavu a všechny prsty 😀

  • Ty hajzlíku, příště až budeš zase telefonovat z blázince, abych tě vzala domu, že už to příště neuděláš, tak si budeš muset ukousat prsty na nohou a naložit do lihu. Tvoje jediná, milující sestra. Nemáš nějaké použité ponožky?

  • Tvůj blog čtu pravidelně a někdy by mě opravdu zajímalo, kde na takové nápady chodíš. Pokračuj v tom, na odreagování super 🙂

  • Já ti dám na pravdě.

    • Emocionální upíři trpí tzv. „Ego syndromem“. Myslí si o sobě jen to hezké. Podobné vlastnosti můžeme nacházet u agresivní zvěře nebo např. u typů jako rc4.

  • Jestli je to pravda tak se stěhuju z téhle republiky a dám se pojistit je to hrůza.petr3.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS MrPierc Twitter MrPierc Pinterest MrPierc
Intimní anketa

Kam chodíte na záchod?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Piercova žena týdne
Piercova žena týdne

Sienna Miller – herečka

Naposledy jsem viděl

Starší hodnocení na ČSFD »

Bannery
Spisovatelské střevo rc4 blog Silencer blog SBOREZ.cz ZkuSMO.cz Vachi : Další blog, kterej drží hubu, drží krok AGREGÁTOR BLOGŮ ! Zahradní železnice Běleč Apinův kekel MovieScreen.cz NaFilmu.cz Osobní blog Dominika Fryče Jak psát web