Moje sestra mě chtěla otrávit!

20130725_105055

Na to, že mě lidé nemají v oblibě, jsem si už zvykl, ale že i má sestra se pokusila minulý týden o malý rodinný atentát, to jsem od ní nečekal. Začalo to nenápadně, sestra přijela a dovezla 4 zákusky. Usmívala se, ale spozoroval jsem v jejím odrazu očí, že se něco změnilo. Něco nebylo v pořádku. Řekla, že zákusky byly ve slevě a tak mi je koupila. Řekl jsem jí, že jím pouze zelené výhonky a jarní mrkev namáčenou v půlnoční rose. Ona to samozřejmě věděla, ale přesto mě donutila k šálku zlatavého Téé, abych ochutnal. Nebezepečné pochutiny vypadaly krásně barevně, ale byly podivně lehké. Po ochutnání Laskonky a Indána jsem sice cítil sladkost, ale měl jsem pocit, že jím prach spojený tukem. Trnuly mi zuby podivnou sladkostí, ale nejsem žádná padavka a snědl jsem všechny 4 s odhodláním dravého Mývala. Až když jsem se znechucením dojedl poslední sousto a kýchl si, tak mi vyletělo z pusy několik kostek cukru. Byl jsem trochu v šoku, protože jsem zvyklý, že z toho otvoru lítají bacily a hleny, ale cukr? Když sestra odjížděla, bylo na ní vidět, že je spokojená a svého cíle dosáhla. Začal jsem se potit a na čele mi vyrašil moučkový cukr. Trochu jsem ho setřepal z čela a bylo mi těžko. Prohlížel jsem se v zrcadle a obličej se mi zbarvil přesně na ten kýčově růžový odstín, co vidíte na fotce u rumového řezu. Po hodině jsem upadl do cukrového komatu a probudil se až ráno. Byl jsem kompletně zasypaný cukrem a z trenek jsem vysypával vanilkový cukr (asi jsem se pomočil).

Když jsem se podíval na složení těch „dortů“, malém jsem opět upadl do komatu. To, co ty 4 malé zákusky obsahovaly, snad nemá ve výbavě ani chemická útočná četa USA. Je zázrak, že jsem ještě tady a mohu hýbat všemi končetinami. 4 dorty = 4 jezdci apokalypsy. Tohle už nikdy. Po těchto pochutinách musí být lidé nemocní. Jestli tohle je pouze ve 4 zákuscích a něktěří jedinci to jedí celý život, tak se divím, že je nás tady ještě tolik. Příště ti, sestři, také něco dovezu, ale i kdybych ti udělal koktejl z Palmexu, tak se nikdy nepřiblížím k tomu jedu, co jsi mi dovezla ty! Níže přikládám složení vražedných cukrátek. Tolik Éček nenajdete ani na drogové diskotéce.

 

20130725_105145

4 komentáře u Moje sestra mě chtěla otrávit!

 • Nic hroznýho : ) Takový Éčka dnes najdeš skoro ve všem (pečivo, mléko, jogurty atd.) většinou to jsou jen stabilizátory a zvýrazňovače chuti, což pro odolnýho chlapa nic smrtelnýho není.

  Pro pocit bezpečí si je můžeš projet zde: http://www.bezkonzervantu.cz/ecka-v-potravinach/

  Až na to že to bylo v době psaní článku prošlý se to sníst dá 😀

 • Vachi: Ona je to událost asi 2 týdny stará, ale kvůli vedru jsem se k napsání článku nemohl dostat.

  Pro odolnýho chlapa sice nic smrtelného, ale po 50ti letech to nějaký vliv bude mít :-).

 • No to nic není. Jahodová příchuť MC FLurry z MCDonaldu obsahuje rozpouštědlo… A nedělám si srandu! Jinak super článek 😉

  • Rozpouštědlo tam je jistě z důvodu, aby to lidský žaludek dokázal vůbec rozložit, jinak by pak člověk koukal do mísy na zánovní MCFlurry i s kelímkem :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS MrPierc Twitter MrPierc Pinterest MrPierc
Intimní anketa

Kam chodíte na záchod?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Piercova žena týdne
Piercova žena týdne

Sienna Miller – herečka

Naposledy jsem viděl

Starší hodnocení na ČSFD »

Bannery
Spisovatelské střevo rc4 blog Silencer blog SBOREZ.cz ZkuSMO.cz Vachi : Další blog, kterej drží hubu, drží krok AGREGÁTOR BLOGŮ ! Zahradní železnice Běleč Apinův kekel MovieScreen.cz NaFilmu.cz Osobní blog Dominika Fryče Jak psát web