Ponožkové dilema

dirty-sock

Do dnešních dnů jsem žil ve velké lži. Chodil jsem po této planetě zcela zaslepen a podveden. Byl jsem naivní a dlouho jsem nechápal smysl mé existence. Svět byl bez této kruté pravdy tak krásný a jednoduchý. Přesto jsem rád, že jsem se toto veřejné tajemství dozvěděl. Někdo na to nepřijde celý život a já mu vlastně jeho nevědomost závidím.

O co vlastně jde? Zcela náhodou jsem se bavil minulý týden s jednou osobou. Rozhovor byl normální. Časem jsme přešli na téma ponožky. Já, patřící mezi tvrdé jádro „klubíčkářů“, jsem žil v domnění, že každý z lidí na této planetě vezme pár ponožek a při skládání je spojí a sbalí do klubíčka. Dotyčná osoba mi tiše pošeptala, že existují i bezvěrci, kteří páry ponožek pouze skládají a nebalí. Okamžitě jsem hrůzou vykřikl a strčil do toho buřiče. Nemohl jsem vystát takové rouhání. Přece nemůže nikdo tak zvrhlý existovat. Proč by to dělal? Proč by byl tak nepraktický a podlý? Co by z toho měl? V hlavě se mi to točilo a já se nemohl uklidnit. Nemohl jsem akceptovat tak extrémní úchylku. Ven se nořily otázky a já je chtěl okamžitě zodpovědět. Dotyčný ale neznal detaily a pouze tvrdil, že tito lidé vypadají jako běžní kolemjdoucí. Nelze je rozeznat, nelze je identifikovat v davu. Jsou mezi námi a jejich počet stále roste. Ve spolku „skládačů“ jsou běžní lidé, vysocí podnikatelé a dokonce i několik politických špiček. Tajná organizace, která se každým dnem stáva vlivnější. Běhá mi z toho stále mráz po zádech. Chodí mezi námi, dýchají stejný vzduch, kupují si stejné jídlo. Už nikomu nevěřím. Během pracovních cest spolusedícím tajně prohledávám zavazadla a hledám jejich ponožky. Jakmile najdu klubíčko, tak si oddechnu. Bohužel, několikrát jsem objevil složené ponožky a musel jsem okamžitě nahlásit bezvěrce místní policii. Tito extrémisté byli poslání do převýchovných táborů. Minimální sazba je 20 let. Zde by se měli naučit skládat ponožky do klubíček i poslepu a to i bez pomocí rukou.

Světový terorismus ponožkových bezvěrců je nezastavitelný. Bují v každém státě a rozlézá se jako rakovina. Naštěstí naše organizace NSSK (Národní Strana Sociálních Klubíčkářů) sdružuje lidi stejné myšlenky. Mnoho nových a mladých členů nám pomáhá bojovat proti této nemoci. Přidej se k nám – dej se na stranu dobra. Za přihlášku dostaneš ručně sbalené klubíčko kvalitních ponožek a jedny gumové rukavice na intimní prohlídku podezřelých.

BOJUJ ZA VLAST A ZA LEPŠÍ PODMÍNKY. ČEKÁME PRÁVĚ NA TEBE!

Uncsa_point

4 komentáře u Ponožkové dilema

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS MrPierc Twitter MrPierc Pinterest MrPierc
Intimní anketa

Kam chodíte na záchod?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Piercova žena týdne
Piercova žena týdne

Sienna Miller – herečka

Naposledy jsem viděl

Starší hodnocení na ČSFD »

Bannery
Spisovatelské střevo rc4 blog Silencer blog SBOREZ.cz ZkuSMO.cz Vachi : Další blog, kterej drží hubu, drží krok AGREGÁTOR BLOGŮ ! Zahradní železnice Běleč Apinův kekel MovieScreen.cz NaFilmu.cz Osobní blog Dominika Fryče Jak psát web